کلینیک فوق تخصصی کنترل و درمان درد

طب سوزنی برای درمان چه بیماری هایی مفید است؟

رایج ترین بیماری که بیماران را به انتخاب این روش درمانی ترقیب می‌کند، سردردهای مزمن و برای درمان پوستی است. سردرد احساس ناخوشایندی ایجاد می‌کند و در طولانی مدت مشکلاتی را در انجام کارهای روزانه ایجاد می‌کند. علاوه بر سردرد، بیماری‌های پوستی احساس ناخوشایندی را ایجاد می کند. بیماران و مراجعین پس از گذراندن چندین جلسه به تشخیص پزشک، نتیجه دلخواه را دریافت می‌کنند.

طب سوزنی چطور عمل می کند؟

طب سوزنی به عنوان یک روش درمانی چینی مورد استفاده قرار گرفت. با استفاده از سوزن هایی در اندازه های که در نواحی حساس بدن فرو می رود، ماهیچه و اعصاب را تحریک می کنند. از این طریق به بدن کمک می کنند تا صورت طبیعی عملکرد خود را اصلاح کند.

فواید طب سوزنی

هر نوع روش یا متد درمانی که از قرص‌ها و مواد شیمیایی استفاده می‌کند، شامل فواید و عوارضی است. علاوه بر بیماری‌های رایج، گستره بزرگی از انواع بیماری‌ها از این طریق درمان می‌شود. در واقع بسیاری از بیماران که برای درمان به جراحی نیاز دارند، ابتدا این روش درمان را طی می‌کنند تا با کمترین عوارض،مسیر درمان را طی کنند. هر جلسه درمانی مدت زمان کوتاهی دارد، معمولا 5 تا 10 دقیقه انجام می‌شود.

طب سوزنی یا آکوپانکچر

Acupuncture

اگر به دنبال یک روش درمانی طبیعی و موثر برای بهبود سلامت خود هستید، طب سوزنی یا آکوپانکچر می تواند یک گزینه عالی باشد. با این حال، مهم است که قبل از شروع درمان با آکوپانکچر، با پزشک متخصص مشورت کنید. پزشک می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا آکوپانکچر برای شما مناسب است یا خیر.

 
 

 

 

دکتر علیرضا بقایی

فوق تخصص کنترل درد

عصرها

از 17 الی 21

ویزیت

با تعیین وقت قبلی

کلینیک فوق تخصصی کنترل و درمان درد

Acupuncture
از-طب-سوزنی-چه-می-دانید-؟-1024x628
Acupuncture-For-Your-Body-e1595663332206

Related projects